Sawanna, ekologia i sport | throwbacksingle | e-blogi.pl
Sawanna, ekologia i sport 2015-02-01

Życie płata nam sztuczki, których Coperfield by się nie powstydził. Z resztą, nie trzeba być magikiem, żeby rzucić na kogoś czar, a nawet klątwę... wystarczy złamać mu serce i sobie pójść.


Nie wiem, czy mi się w ogóle chce o tym wszystkim myśleć, powinnam właśnie zakuwać do egzaminu, jak na razie - tylko wybrałam buty, w których na niego pójdę. Reszta jest milczeniem. Albo inaczej: z pustego i Salomon nie naleje, ale przynajmniej będzie miał ładne buty. Gdzieś przewinęła się informacja, że w następnym, ostatnim, dajboże!, semestrze, będę miała przedmiot, prowadzony przez człowieka - drzewo, fanatycznego ekologa z bzikiem na punkcie dżdżownic. No, cholera, nie miałam pojęcia, że kilka miesięcy przed magistrem mogą w ogóle nam zawracać dupę grinpisem! Czarno to widzę, bo ilekroć miałam zajęcia z owym gościem, musiałam łykać walerianę i przywiązywać się do krzesła, żeby nie rzucić się do aorty, tak ładnie wyeksponowanej na jego szyi. Może to te instynkty wampirze się uaktywniają? Bo w dzieciństwie się naoglądałam Wampirzycy Mony [sweet, sweet 90's!]? Gdy mowa o gościach: rozglądam się, tylko pro forma, dookoła, analizując grunt, na którym stoję. I wychodzi, że stoję na bagnach. Albo, co najmniej, w kupie słonia. Wokół sawanna, żadnego samca alfa, same grube nosorożce albo płochliwe jak panienka gazele... w tle gdzieś siedzą kolorowe pawie, ubrane w bardzo męskie różowe rurki, a tygrysów brak. No gdzie tu znaleźć kogoś dla siebie?! Kiedyś mi w końcu przejdzie samotność, niechęć do mężczyzn i wspomnienia po miłości... i gdzie ja wtedy będę szukać?


Na razie, większość mężczyzn kojarzy mi się ze zwierzęciem, a jest nim leniwiec. Ewentualnie ze sportem: z palantem.


Dodaj komentarz


ciekawska 2015-02-01

Cześć,czy mogę prosić o wyjaśnienie ,co znaczy słowo zołza?,w kontekście
facetów?,będę zobowiązana!:)))

refleksja 2015-02-01

DlaczegofFaceci kochają zołzy....wpadła mi swego czasu taka książka....może nie w 100 % ale zgadzam się z jej zawartością

e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]