Odwyk | throwbacksingle | e-blogi.pl
Odwyk 2015-01-26

No to wyszłam dziś z domu. Odwiedziłam przyjaciółkę, a żeby móc to zrobić, malowałam się pół godziny - ojciec, zobaczywszy mnie rano po kolejnej nieprzespanej nocy [katar...], z politowaniem westchnął 'boże, jakie zombie!'. Przeczesywałam śniegi i zaspy, zasypało mi okulary i czapka oklapnęła mi fryzurę. Chusteczki zmyły pół twarzy z podkładu i szminkę z ust. Tak, idealna kobieta na podryw! Bijący ode mnie sexappeal nie dał się nie zauważyć. Postanowiłam coś z tym zrobić do jutra, bo już dłuższy czas wyglądam jak puszka Pandory, więc wróciłam, odmarzłam, włączyłam Sex and the city, chwyciłam za czerwony lakier do paznokci i - półprzytomna - bazgram sobie po całych palcach z precyzją godną DaVinci'ego. Pomyślałam sobie, że Sex and the city i czerwony lakier to takie bardzo kobiece, może zacznę z powrotem ją przypominać. Znaczy: kobietę.


Ostatnio jestem wyczulona na komplementy, może dlatego, że jak patrzę w lustro, to nie widzę niczego do komplementowania, stąd odnotowałam kilka osobliwych:


'To jest Twój były? Lepsi się za Tobą odwracają na wydziale!'


'Niezła motyka idzie!' [przysięgam, facet powiedział 'motyka'. sama nie wiem, może to obelga była? ale miał dres z lampasami. to wiele wyjaśnia]


'Twój były w ogóle, ale to absolutnie mi się nie podoba!' [ buahahahah xD ]


Muszę się przyjrzeć, kto się za mną odwracał na tej uczelni... Powiecie 'niewdzięczna, niby zakochana przez pięć lat, a tu już o innych myśli!'. Miłość mi się nie wyczerpała w dwa tygodnie. Wyczerpała mi się tylko cierpliwość do samotności. I nie widzę niczego złego w korzystaniu z menu, jeśli już siedzi się w restauracji [siliłam się na metaforę tutaj].


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]